6 вересня 2017 року під головуванням начальника управління охорони здоров’я Юрія Ковпака відбулась планова оперативна нарада міської галузі охорони здоров’я у режимі відеоконференції. Виконувався паралельно відеозапис виступів основних доповідачів по контрольним та плановим питанням. На початку заходу головуючий зупинився на актуальних та пріоритетних питаннях установи , підпорядкованих лікувально-профілактичних закладах м.Горішні Плавні,служб.

Дослівно: Станом на сьогодні, оновлено систему для проведення відеонарад, на днях відбулась зустріч із головою госпітальної ради Південного госпітального округу (організаційні питання) , представником  м. Славянська Донецької області (обмін досвідом впровадження нанотехнологій). Розпочались перевірки: готовності закладів до нового опалювального сезону, нарахуванння та виплати заробітних  плат працівникам по закладам, використання коштів місцевого бюджету, проведення ремонтів та реконструкцій приміщень, ефективному використанню наявних технічних та матерівальних ресурсів, виконання міських цільових програм, урядової  » Доступні ліки», стан організації реімбурсації хворим на цукровий діабет. Винесені, сьогодні, до розгляду на нараду питання заслуговують уваги і за потреби швидкого реагування відповідальних осіб . Діяльність міської галузі охорони здоров’я є стабільною, завдяки підтримки міської влади вирішуються всі нагальні питання. Акцент в роботі на майбутнє — зустріти молодих фахівців які приходять до закладів, навчити, відродивши наставництво. Як окреме доручення для всіх головних лікарів медичних закладів — до листопада забезпечити всі кабінети лікарів рівнів надання медичної допомоги автоматизованими робочими місцями для цього застосувати кошти благодійників, інвесторів, або на крайній випадок — залучення б/у техніки.

Юрій Ковпак озвучив для учасників наради план роботи  та надав слово для висвітлення інформацій:

Антоніні Волик — завідуючій відділу епідеміологічних досліджень лабораторного центру — Про санітарно-епідемічну ситуацію в місті та області.Проблеми.Пропозиції;

Олександру Починок — т.в.о  заступника головного лікаря з медичної частини міської лікарні — Про ситуацію з проблемними хворими профільних стаціонарних відділень. Проблеми.Пропозиції.;

Миколі Дубині — завідуючому АПКСС міської лікарні, лікарю-ендокринологу — Про хід реімбурсації для хворих на цукровий діабет. Проблеми.Пропозиції.;

Максиму Коломійцю  — позаштатному міському лікарю-педіатру управління охорони здоров’я — Про стан виконання плану щеплень дитячому населенню. Проблеми.Пропозиції. Наявність вакцин.

Віктору Дуднику — начальнику аналітичного відділу, заступнику начальника управління — співдоповідь по визначеним питанням та стану діяльності відділення замісної підтримуючої терапії.

На завершення головуючим підведено підсумок, дані доручення, оформлено протокол наради та сформовано відеоматеріал з виступами доповідачів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *