Біографічна довідка

керівника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області»

 

Я, Ковпак Аліна  Володимирівна,  народилась 09.08.1956 року   в м. Полтаві, у родині  робітників.

З 1963 по 1973  рік навчалась у середній школі № 21 м. Полтави. З 1973 року по 1974 рік працювала слюсарем на Полтавському  тепловозоремонтному заводі.  У 1974 році  вступила до Полтавського медичного стоматологічного інституту на лікувальний  факультет, який закінчила у 1980 році  та отримала кваліфікацію  лікаря.  З 1980 по 1981 рік  працювала лікарем-інтерном в Полтавській обласній клінічній лікарні. За  направленням  в 1981 році  була прийнята на посаду дільничного терапевта в поліклініку м. Комсомольська.  В 2004 році  розпорядженням міського голови  була призначена головним лікарем поліклініки «Медичний центр  первинної медико-санітарної допомоги» м. Комсомольська. В 2005 році захистила  кандидатську  дисертацію та отримала наукове звання кандидат медичних наук.  Маю друковані статті  та наукові праці. Одружена. Я та мої родичі  під судом та слідством не перебували.

У 2010 році  стала лауреатом премії   Полтавської облдержадміністрації  ім. Скліфосовського в номінації  «Сімейний лікар», з нагоди ювілею міста Комсомольська   отримала  відзнаку  «Пошана громади міста».

Указом Президента України  від 19 червня 2015 року  присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

З серпня 2018 року – директор комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області».

За видатні особисті заслуги перед містом нагороджена відзнакою Комсомолської міської ради «Вдячність громади». Нагороджена Почесною Грамотою Головного управління охорони здоров’я Полтавської ОДА, Почесною Грамотою МОЗ України. За результатами  онлайн-опитування, аудиту діяльності  нагороджена Дипломом «Кращий позаштатнимй міський фахівець». Оголошено Подяку командування Горішньплавнівського  ОМВК за підтримку престижу військової слжби, поширення позитивного іміджу Збройних Сил України.