ГОСПРОЗРАХУНКОВА ПОЛІКЛІНІКА

КП «Горішньоплавнівська госпрозрахункова поліклініка» створене 25 червня 1997 року з метою забезпечення виконання положень Концепції забезпечення населення міста Горішні Плавні медичною допомогою та раціоналізації системи охорони здоров’я. Загальною метою діяльності Поліклініки є забезпечення різноманітних потреб населення міста та прилеглих сіл у галузі охорони здоров’я, шляхом надання якісної та кваліфікованої допомоги медичного характеру, які задовольняють пацієнтів.

Поліклініка – багатопрофільна, самостійна структурна одиниця системи охорони здоров’я. Юридична особа. Діє на підставі статуту, ліцензії. Має свою печатку та штамп. Поліклініка має достатню автономію для прийняття керівницьких рішень.

Поетапно проводиться модернізація Поліклініки – проводиться оснащення кабінетів більш сучасним устаткуванням, меблями, проведено підключення Поліклініки до мережі Інтернет та до корпоративної мережі головного серверу органу управління охорони здоров’я, переобладнано освітлення приміщення на лампи денного світла (енергозберігаючі).

В поліклініці ведуть консультативний прийом лікарі:

 Гінеколог
 Уролог
 Терапевт
 Педіатр
 Психолог
 Невропатолог
 Дерматовенеролог
 Ендокринолог
 Ортопед-травматолог
 Отоларинголог
 Офтальмолог
 Хірург
 Сексопатолог
 Гастроентеролог
 Лікарі УЗД та функціональної діагностики

Консультативний прийом лікарів проводиться як по попередньому запису, так і безпосередньо при звернені пацієнтів в Поліклініку. Консультацію проводять лікарі з м. Горішні Плавні, м. Кременчука, м. Полтави. За необхідністю, існує можливість надати допомогу за місцем проживання пацієнта.

Лікарі Поліклініки мають значний досвід роботи та пройшли перепідготовку на курсах підвищення кваліфікації лікарів, неодноразово нагороджувались почесними грамотами та подяками за віддану працю.

Також Поліклініка проводить вакцинацію проти віруса грипу вакциною ВАКСИГРИП (Франція), яка найбільш безпечна серед 12 європейських вакцин проти грипу, а також викликає утворення імунітету не лише до поверхневих, але і до внутрішніх складових вірусу грипу.

Поліклініка співпрацює з клінічними лабораторіями «Медлайф» м. Кременчук та «Діасервіс» м. Запоріжжя, де застосовуються передові медичні діагностики на сучасному обладнанні, що дозволяє проводити різноманітні аналізи: клінічні аналізи крові та сечі, біохімічні та гормональні аналізи, онкомаркери, гематологічні та імунологічні дослідження, мікроскопічні та цитологічні дослідження.

Для встановлення діагнозу застосовується також інструментальні засоби обстеження: ультразвукова діагностика по гінекології, ультразвукова діагностика нирок, черевної порожнини, кардіограма.

У нас Ви матимете змогу не лише пройти діагностику, а також отримати якісне лікування. Ви можете довіряти нам піклування про Ваше здоров’я, тому що ми гарантуємо:
• Своєчасне надання оптимальної медичної допомоги у необхідній послідовності, згідно з усіма сучасними досягненнями медичної науки та практики;
• Високу кваліфікацію і чуйне ставлення лікарів та всього медичного персоналу. Досвід, знання, самовдосконалення, настрій на позитив;
• Абсолютну скоординованість у діях спеціалістів і всього персоналу;
• Мінімізацію витрат грошей і часу на лікування, зменшення ризиків, пов’язаних з медичними помилками;
• Зручний розклад, відсутність черг, внутрішній протиепідеміологічний режим і постійне вдосконалення – все це зроблено для Людей.

Ми знаходимось за адресою: 39800 Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Миру 10, корпус 1, 2-й поверх (за стоматполіклінікою). Тел. 067 573 49 65
Ми працюємо: пн.- пт. з 8.00 до 17.00, сб.- з 9.00 до 12.00, нд.- вихідний