06.04.2017 року

Громадська ініціатива «АКТИВНА ГРОМАДА ГОРІШНІХ ПЛАВНІВ »

Запитання: Яка кількість горішньоплавнян та інших громадян стоять на обліку і страждають на алергію від тополиного пуху?

Відповідь: Станом на 1 квітня 2017 року на диспансерному обліку у лікаря-алерголога знаходиться 427 пацієнтів з полінозом ( алергія на пилок рослин),у тому числі 6 пацієнтів з алергією на пилок тополі.

22 червня 2017 року

Запитання:

Доброго дня! Чи є актуальною інформація щодо вакантних ставок лікарів у Горішньоплавнівській міській лікарні? Чи можливе працевлаштування лікарю-інтерну?Буду вдячний Вам за відповідь.

Відповідь: Доброго дня!Згідно інформації адміністрації міської лікарні станом, на сьогодні, наявні вакантні ставки лікарів для подальшого працевлаштування лікарів – інтернів у міській лікарні, а саме:
Лікар-акушер-гінеколог – 2 ставки;
Лікар-анестезіолог – 3 ставки;
Лікар-терапевт – 2 ставки.

7 липня 2017 року

Запитання:

Добрый день,я врач неотложных состояний и врач педиатр, окончила ВУЗ в 2008 году, интересует работа в Вашем районе, знаю,что у Вас существует программа обеспечения служебным жильём и дофинансирование от администрации района зарплаты. В силе ли эти блага,какая зарплата и нуждаетесь ли Вы в таких специальностях?  С ув. Яремич Н.А.

Відповідь: Управління охорони здоров’я Горішньопланівської міської ради повідомляє, що у даний час вакантною є посада лікаря з медицини невідкладних станів у Центрі ПМСД м. Горішні Плавні. Оплата праці здійснюється згідно із штатним розписом. В нашому місті дійсно затверджена програма по оренді житла медичним працівникам галузі охорони здоров’я та є можливість участі у міській програмі 50\50 придбання на пільгових умовах квартир у новозбудованих житлових будинках. Більш детальну інформацію Ви можете отримати за номером телефону (05348) 2-22-75

13 липня 2017 року

Запитання:

Добрый день! Я окончила Харьковский Национальный медицинский университет 07.2017 г. Специальность: «Лечебное дело» на бюджетной основе. Получила свободное распределение. На данный момент нахожусь в поиске места интернатуры и дальнейшего трудоустройства. В приоритете узконаправленные специальности (гинекология, анестезиология, хирургия). Требуются ли Вам специалисты? С ув. Лизогуб В.Н.

Відповідь:   

Управління охорони здоров’я Горішньопланівської міської ради повідомляє, що у даний час вакантною є посада лікаря загальної практики – сімейного лікаря у Центрі ПМСД м. Горішні Плавні. Оплата праці здійснюється згідно із штатним розписом. В нашому місті затверджена програма по оренді житла медичним працівникам галузі охорони здоров’я та є можливість участі у міській програмі 50\50 придбання на пільгових умовах квартир у новозбудованих житлових будинках та отримання під’йомних від міста для зменшення відсотку по оплаті кредиту на житло. Для отримання більш детальної інформації просимо Вас звернутись за номером телефону (05348) 2-22-75, (05348)2-59-72

 27 липня 2017 року

Запитання:

Т.- Добрый день. Сегодня, 27.07.17, я позвонила в регистратуру по тел. 61116 с тем, чтобы уточнить график приема участкового педиатра Кинбур Л.П., на что получила ответ с 12.00 до 15.00.  Придя в 12.15 в поликлинику, оказалось что прием врача уже окончен, поскольку она работала с 8.00 до 12.00. Это не первый случай халатного отношения работников регистратуры к своим обязанностям. Хотелось бы узнать когда сведения, полученные по телефону от таких работников, будут соответствовать действительности и какие меры будут приняты. Спасибо.

Відповідь:

 На Ваше звернення від 27.07.2017 року щодо роботи медичних реєстраторів реєстратури Центру ПМСД, управління охорони здоров’я разом з адміністраціяєю Центру ПМСД м. Горішні Плавні повідомляє, що на дзвінки по телефону 6-11-16 надавала відповіді медичний реєстратор міської лікарні. За даним номером, в основному, надходять дзвінки щодо роботи вузьких фахівців міської лікарні. Адміністрація закладу приносить Вам свої вибачення і рекомендує в подальшому дізнаватися графіки роботи лікарів Центру ПМСД за номером телефону: +38 (068) 922 67 74

Адміністрації міської лікарні вказано про необхідність забезпечення реєстратора медичного реєстратури окремим телефонним номером.