На виконання Указу Президента України від 15.02.2018р. № 33/2018 на території міста Горішні Плавні та Дмитрівської сільської ради у жовтні — листопаді 2018 року проводитиметься черговий призов придатних за станом здоров’я до військової служби громадян чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову службу.

Згідно рішення Ради національної безпеки та оборони України від 28.08.14 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», уведеного в дію Указом Президента України від 24.09.14р. № 744/2017, — «… не допустити залучення військовослужбовців строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях».

Нагадуємо про те, що згідно пункту 8 статті 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», після набрання чинності Указу Президента України щодо проведення чергового призову, у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитись до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

За ухилення від призову на строкову військову службу та ухилення від військового обліку діючим законодавством України передбачена кримінальна відповідальність.

Додатки:

Указ Президента України від 15.02.2018р. № 33/2018.

Наказ військового комісара Горішньоплавнівського ОМВК