24 травня 2017 року відбулось засідання міського штабу пооздоровленню та відпочинку дітей під головуванням Надії Угнічевої заступника міського голови, голови штабу. В роботі засідання прийняв участь і начальник управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Юрій Ковпак.
Підписано наказ №47 від 24 травня 2017 року «Про медичне забезпечення оздоровлення дітей і підлітків в КП «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «ГОРИЗОНТ» та в таборах з денним перебуванням в літній оздоровчий період 2017 року.
Медкомісії працівники визначених оздоровчих установ пройшли безкоштовно.
Основне медичне забезпечення в поточному році покладено на Центр ПМСД м. Горішні Плавні, вже визначені лікарі та медичні сестри які працюватимуть на всіх змінах.
З початку оздоровчої компанії і до її кінця на сайті установи буде викладатись щоденний моніторинг оздоровлення та відпочинку дітей.