Олег Мусій — Я особисто, наш Комітет і більшість парламентарів за таку медичну реформу, яка збереже здоров’я українців. Медична допомога має бути доступною і якісною, права та інтереси пацієнтів і лікарів — забезпеченими. Саме на це спрямований пакет наших законопроектів. Авантюри МОЗ підтримки в парламенті не матимуть. Лише тоді, коли у Раді будуть голоси за міністра, знайдуться голоси і за його ініціативи, якщо вони, звісно, будуть проукраїнськими і відображатимуть національний інтерес. Подробиці дивіться, будь ласка, у коментарі.
Я особисто, наш Комітет і більшість парламентарів за таку медичну реформу, яка збереже здоров’я українців. Медична допомога має бути доступною і якісною, права та інтереси пацієнтів і лікарів — забезпеченими. Саме на це спрямований пакет наших законопроектів. Авантюри МОЗ підтримки в парламенті не матимуть. Лише тоді, коли у Раді будуть голоси за міністра, знайдуться голоси і за його ініціативи, якщо вони, звісно, будуть проукраїнськими і відображатимуть національний інтерес. Подробиці дивіться, будь ласка, у коментарі.
Опубліковано Олегом Мусієм Четвер, 25 травня 2017 р.