20 вересня 2017 року під головуванням очільника галузі охорони здоров’я м.Горішні Плавні Юрія Ковпака відбулась планова оперативна відео нарада.
Через налагоджену комунікативну систему підключені: установа, підпорядковані комунальні лікувально-профілактичні заклади, адміністративно-господарський персонал, завідувачі служб та підрозділів, позаштатні міські фахівці різного профілю.
На початку заходу Юрій Ковпак зупинився на поточній роботі галузі, проекті видатків з Держбюджету на галузь охорони здоров’я на 2018 рік, протесті медичних працівників, участі у міжнародних проектах, якості виконаних робіт, дотриманні встановлених термінів проведення ремонтів та їх якості, виконанні міських цільових програм, забезпеченні 100% використанні виділених коштів.
Фахівці довели до учасників заходу інформації про: санітарно-епідемічну ситуацію в місті та області, тяжко хворих пацієнтах стаціонарних відділень міської лікарні, аналіз оздоровчої компанії сезон — літо 2017 року, аналіз звернень громадян в кожному із підпорядкованих лікувально-профілактичних закладах, викоританні коштів та інше.
Згідно плану проведення оперативної наради (ОВН_200917) з інформаціями виступили: Антоніна Волик, Олександр Починок, Оксана Бердник, Максим Коломієць, Аліна Ковпак, Віктор Дудник. Сформовано протокол та відеоматеріал наради