З метою ефективної реалізації у Полтавській області проекту «Підтримка реформ і ефективного урядування у сфері охорони здоров’я в Україні» за підтримки Світового Банку та Швейцарського бюро співробітництва, 8 лютого 2018 року члени делегації місії Світового банку з оцінки в регіонах зустрілися з керівництвом та головними фахівцями Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА.

Міжнародні фахівці проекту «Підтримка реформ і ефективного урядування у сфері охорони здоров’я в Україні» вивчили та проаналізували аналітичні дані, які допомогли краще оцінити ситуацію в області з неінфекційними захворюваннями. У зв’язку з цим було сконцентровано увагу на 4-ох хворобах: гіпертонія, цукровий діабет, рак шийки матки та рак грудей.

У ході дводенного візиту міжнародними експертами було представлено аналіз результатів по цим захворюванням у вигляді каскадного підходу, який допомагає проаналізувати весь шлях надання медичної допомоги із самого початку виявлення пацієнтів із групи ризику, ініціювання лікування та його досягнення.

Під час зустрічі було проведено технічний обмін думками та надано рекомендації щодо результатів по каскадах.

Джерело: сайт ДОЗ ПОДА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *