Департамент охорони здоров’я  Полтавської обласної державної адміністрації, в зв’язку із ростом захворюваності на кір в області, наголошує на обов’язкову наявність двох щеплень проти кору у дітей, які направляються  на оздоровлення в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку.

Діти, які не отримали профілактичні щеплення згідно календаря щеплення, не дозволяється перебування в КП ДСОЦ «Горизонт»

Згідно Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»

Стаття 15. Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах

Прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв’язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.

Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб»

Стаття 12. Профілактичні щеплення

Профілактичні щеплення проти дифтерії, кашлюка, кору, поліомієліту, правця, туберкульозу є обов’язковими і включаються до календаря щеплень.

Працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до: зараження цих працівників та (або) поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов’язковим профілактичним щепленням також проти інших відповідних інфекційних хвороб. У разі відмови або ухилення від обов’язкових профілактичних щеплень у порядку, встановленому законом, ці працівники відсторонюються від виконання зазначених видів робіт. Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням проти інших відповідних інфекційних хвороб, встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Наказ Управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області № 91 від 11.05.2018 р. Заборонити направлення і прийом в КП ДСОЦ «Горизонт» дітей та підлітків при відсутності даних про епідоточення та профілактичні щеплення.

В Головному закладі ПМСД м.Горішні Плавні в наявності  в достатній кількості вакцини проти кашлюку, дифтерії, правця, поліомієліту, кору, краснухи, паротиту, гепатиту В та туберкульозу .

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *