3 жовтня 2018 року відбулась планова галузева відеоселекторна нарада під головуванням Юрія Ковпака, секретар Оксана Стеценко. Розглянуто контрольні та планові питання, а саме:
- Інформація про поточну санітарно-епідемічну ситуацію в місті станом на 2 жовтня 2018 року (Антоніна Волик — завідувач відділу епідеміологічних досліджень).
- Інформація щодо проблемних та тяжкохворих пацієнтів по профільним відділенням міській лікарні.(Ірина Ковеко — головний лікар).
- Інформація про вхідну документацію. Новини МОЗ України (Віктор Дудник — начальник аналітичного відділу, заступник начальника управління).
- Результат перевірки делегованих повноважень (Оксана Стеценко — спеціаліст першої категорії аналітичного відділу).
- Пожежна безпека в ЛПЗ міста ( Лідія Веригіна — старший інспектор відділу БОТЗ).
- Готовність ЛПЗ міста до підвищення захворюваності на ГРІ, грип в епідсезон 2018-2019 р.р. (Ірина Ковеко, Аліна Ковпак керівники закладу та підприємства)
- Якість організації прийому та реєстрації пацієнтів в приймальному відділенні міської лікарні(Віктор Дудник — начальник аналітичного відділу, заступник начальника управління). Під час розгляду інформацій начальником управління дані доручення та визначені терміни по їх виконанню. Оформлено протокол засідання затвердженого зразка та підготовлено відеоматеріал із виступами.