За повідомленням керівника робочої групи, головного лікаря Кременчуцької станції екстреної медичної допомоги Ігоря Дубницького 17 жовтня 2018 року на підстанції ЕМД м.Горішні Плавні відбулась планова перевірка організації роботи та готовності персоналу в наданні медичної допомоги населенню. В результаті перевірки теоретичних знань і практичних навичок персоналу підстанція ЕМД м.Горішні Плавні в цілому отримала добру оцінку. Умови праці, клімат в молодому колективі відповідають сучасним вимогам, налагоджена співпраця із відділенням невідкладної медичної допомоги КМП Центра ПМСД та органом упрвління міської галузі охорони здоров’я.
![](http://uozhp.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/20170531-act3.jpg)