13.07.2021р. у відділі освіти Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області відбулася зустріч начальника управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області з директорами загальноосвітніх шкіл та завідуючими закладів дошкільної освіти з актуальних питань профілактики коронавірусної інфекції. Надана інформація про пацієнтів, які відмовилися від вакцинації і в важкій формі перенесли коронавірусну інфекцію.
Повідомлено про план вакцинації за допомогою мобільних бригад з імунізації та вакцинації в пунктах щеплення. Начальник управління відповів на чисельні запитання присутніх.