09.09.2021р відбулася зустріч завідуючого амбулаторією загальної практики – сімейної медицини №1 Центру ПМСД м. Горішні Плавні Коломійця Максима Павловича з колективом працівників політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського з питання необхідності проведення профілактичних щеплень проти коронавірусної хвороби Сovid-19. Наведено статистичні дані щодо кількості щеплених однією і двома дозами вакцини серед населення Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади та громад Полтавської області.
Проінформовано щодо наявних вакцин в центрі ПМСД м. Горішні Плавні, місцях проведення вакцинації, та можливих реакціях на щеплення.
Максим Павлович відповів на численні запитання присутніх щодо протипоказів до щеплення, отримання медичних відводів від щеплень.