Громадська спілка «Коаліція за вакцинацію» інформує про наступне.
В рамках міжнародного проєкту технічної допомоги «Розбудова стійкої системи громадського здоров`я», який реалізується в низці областей України, розроблено макети поліграфічних матеріалів з промоції вакцинації.
Це розширений календар профілактичних щеплень, який містить інформацію про обов’язкові та інші щеплення для дітей та дорослих.

Вакцини від різних хвороб, і навіть різні вакцини від тієї самої інфекції, можуть мати відмінності і особливості застосування за віком і схемами.

В свою чергу, розроблена візуалізація дозволяє медикам швидко побачити актуальну інформацію, отримати відповідь на своє питання щодо особливості застосування тих чи інших вакцин.

Макет календаря формату А3 розміщено за посиланням:
https://bit.ly/calendar-vaccination

Також створений макет буклету «Все про вакцинацію проти COVID-19» (формат єврофлаєр). Макет розміщено за посиланням:
https://bit.ly/flyer-covid

Макети доступні для вільного скачування та подальшого друку або використання в онлайн форматі.

Зазначені матеріали будуть корисними:
— медикам — для інформування пацієнтів про схеми вакцинації, обов’язкові та рекомендовані щеплення, відповідно до віку;
— представникам ЗМІ, громадським організаціям та освітянам — для промоції вакцинації та розвінчання міфів щодо імунопрофілактики;
— громадськості — задля планування щеплень для себе та своїх близьких.

Рекомендується закладам охорони здоров’я поширити цю інформацію на своїх ресурсах та використовувати в практичній роботі медичного персоналу.

Відгуки та додаткові питання можна надсилати на адресу info@vaccine.org.ua.

 

Довідково:
Проєкт «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Пакт у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейським інститутом політики громадського здоров’я (ЄІПГЗ) та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерацї охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP), а також громадської спілки «Коаліція за вакцинацію» на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.