17 травня 2017 року під головуванням начальника управління охорони здоров’я Юрія Ковпака відбулась планова оперативна нарада ( відеоселекторний режим, підключено 20 «студій») на якій розглянуто важливі інформації про: Поточну санітарно-епідемічну ситуацію в місті (доповідач Волик А.В. — завідувач відділу епідеміологічних досліджень), щодо проблемних та тяжкохворих пацієнтів по профільним відділенням міській лікарні (доповідач Крівченко М.А. — заступник головного лікаря Горішньоплавнівської міської лікарні з медичної частини), вхідна документація, новини МОЗ України, аналіз виконання урядової програми «Доступні ліки» (доповідач Дудник В.О. — начальник аналітичного відділу, заступник начальника управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської обл.), організація надання стаціонарної акушерсько — гінекологічної та неонатологічної допомоги в акушерсько — гінекологічному відділенні Горішньоплавнівської міської лікарні (доповідач Зловідов В.Б. — завідуючий акушерсько — гінекологічним відділенням Горішньоплавнівської міської лікарні), аналіз роботи інфекційної служби Горішньоплавнівської міської лікарні за І квартал 2017р.( доповідач Замш А.О. — завідуюча інфекційною службою Горішньоплавнівської міської лікарні, міський позаштатний лікар — інфекціоніст УОЗ ГМР Полтавської обл.), аналіз захворюваності з тимчасовою втратою працездатності, в тому числі по догляду за дітьми за І квартал 2017 року, первинний вихід на інвалідність серед осіб працездатного віку, якість ведення електронного реєстру осіб з особливими потребами ( доповідачі Дубина М.І. — голова ЛКК Горішньоплавнівської міської лікарні, Гунько В.М. — голова ЛКК Центру ПМСД м. Горішні Плавні). Із співдоповіддю виступив Дудник В.О. – начальник аналітичного відділу, заступник начальника управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської обл. Оформлено відповідний протокол наради з дорученнями для виконавців та виступи доповідачів у відеозаписі.