31 травня 2017 року під головуванням начальника управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Юрія Ковпака відбулась планова оперативна нарада. Захід відбувався у відеоселекторному режимі з підключенням 17 «студій» підпорядкованих лікувально-профілактичних закладів міста, міськрайонного лабораторного центру, підстанції ЕМД, КП «Госпрозрахункова поліклініка». Окрім стандартних контрольних питань: санітарно-епідемічна систуація, важко хворі стаціонару, вхідна документація, реалізація Урядової Програми «Доступні ліки» розглянуто і планові питання.
До останніх ввійшла інформація про:Стан інфекційного контролю за туберкульозом в ЛПЗ міста( заступники головних лікарів з медичної частини ЛПЗ), аналіз розгорнутої вікової структури захворюваності та показник допятирічної летальності від онкологічних захворювань за останніх 5 років, аналіз ефективності використання і навантаження на придбану дороговартістну медапаратуру та медобладнання за 2014 — 2016 роки,інформація по перевірці правильності заповнення свідоцтв про смерть за І квартал 2017 року по центру ПМСД м. Горішні Плавні ( Дудник В.О. – начальник аналітичного відділу, заступник начальника управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської обл.).
На завершення оперативної наради головуючим для присутніх доведена інформація про: ініціативу міської влади з 1 липня 2017 року всім 142 лікарям виконати підвищення заробітної плати на 15% за рахунок місцевого бюджету, завершення підготовки Проекту перспективного п’ятирічного плану розвитку міської лікарні інтенсивного спрямування I рівня, засіданні робочої групи по впровадженню Міжнародної Класифікації для ПМСД (ІСРС-2) та удосконалення комплексної медичної інформаційної системи «Медичний Кластер» у рамках реалізації субпроекту Світового Банку «Інноваційна модель надання медичних послуг пацієнтам із артеріальною гіпертензією».
Оформлено протокол засідання та відеоматеріал із основними доповідями по вищезазначеним інформаціям.