За останні півроку завдяки підтримці депутатського корпусу і адміністрації міста Горішні Плавні на чолі з міським головою Д.Г. Биковим галузь охорони здоров’я поповнила автопарк 3-х лікувальних закладів трьома автомобілями Шкода Октавіа. Сьогодні вручені ключі головним лікарям Центру ПМСД і міської стоматологічної поліклініки, а в грудні 2016 року таку ж марку автомобіля отримала і міська лікарня. Дякуємо за підтримку галузі !!!
![](http://uozhp.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/20170601_104110-1-1024x587.jpg)