Після проведення капітального ремонту, у Кременчуці урочисто відкрили амбулаторно-поліклінічне відділення Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру.

Минулоріч з обласного бюджету на його реконструкцію виділили 4 млн 539 тис. грн. Ремонті роботи розпочалися у жовтні 2016-го, вони тривали майже 7 місяців, проводили їх як за рахунок бюджетних коштів, так і за рахунок спонсорів — підприємств Кременчука.

Валерій ГоловкоВалерій Головко

Враховуючу невтішну статистику хвороби, для профілактики онкологічних захворювань та раннього їх діагностування, у місті планують створити сучасну діагностичну базу. Тож оновлене приміщення відділення, рентгенологічної служби та лабораторії стало першим кроком до цього.

Відкриття відділенняВідкриття відділення

Коллектив диспансеруКоллектив диспансеру

— Якщо ми говоримо про захворювання на рак як про хворобу, наслідком якої є смерть, а відкриття цього закладу дасть можливість людині продовжити своє життя — це дуже добре. Зусилля усіх людей, які брали участь у роботах, дає можливість казати про те, що, якщо ми концентруємося і маємо політичну волю — можемо зробити усе для людей та для того, аби вони отримати якісні послуги, — сказав голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Він підкреслив, що відкриття такого закладу — це надзвичайно важлива подія. Та зазначив, що у Кременчуці є висококваліфіковані лікарі, а недостатньо лише сучасного обладнання, яке б дало можливість виявляти онкозахворювання на ранніх стадіях.

— Сьогодні є домовленість про будівництво сучасного діагностичного центру. Це потрібно робити саме у Кременчуці, бо показних захворюваності у місті вищий, ніж в області та Україні вцілому, — підсумував Валерій Головко.

Голова ОДА подякував усім, хто доклав зусиль, аби ремонт та відкриття приміщення амбулаторно-поліклінічного відділення стало можливим.

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький зазначив, що спільні зусилля керівника області Валерія Головка, депутатів облради та спонсорів дали такий гарний результат. Керманич міста подякував за можливість фінансування цього проекту.

— Система охорони здоров’я, у межах того, як ми працюємо і того, як розвивається економіка, теж розвивається. Ми бачимо сьогодні оновлене відділення, і це добре. Я дякую нашим депутатам, голові ОДА Валерієві Головку за розуміння проблем медицини. Запити наші наразі надзвичайно великі, всі вони першочергові, але робити їх треба поступово, крок за кроком, — сказав директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак.

У заході також взяли участь депутат Полтавської обласної ради Олег Сазонов, головний лікар Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру Володимир Севідов та керівники закладів охорони здоров’я. Після урочистої частини, вони оглянули відремонтоване приміщення.

Джерело: Прес-служба Полтавської ОДА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *