28 вересня 2017 року у приміщенні конференц-залу Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА відбулося публічне розкриття тендерних пропозицій, поданих на Міжнародні Конкурсні Торги згідно з планом закупівель за номером ІСВ 7.1.4 «Автомобілі для збору аналізів (35 авт.), пересувні амбулаторії (7 авт.)». Торги проводились у рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію у Полтавській області».
У процедурі розкриття тендерних пропозицій взяли участь члени комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг, керівники обласних лікувально-профілактичних закладів, представники фірм, які подали тендерні пропозиції та неурядових організацій.


Свої пропозиції щодо участі в Міжнародних Конкурсних Торгах подали дві фірми. Під час розгляду пропозицій конкурсних торгів консультанти із закупівель групи управління субпроектом Анатолій Митринюк та Олена Алєксандрова перевірили наявність усіх необхідних документів, а також оголосили запропоновано ціну по кожному із лотів. Зазначену інформацію внесено до протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів, який підписано головою, секретарем, членами тендерного комітету та учасниками, які взяли участь у процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів.
У визначений термін буде прийнято рішення та оголошено результати процедури тендеру.

Джерело: ДОЗ ПОДА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *