25 січня 2018 року на запрошення міського голови до м.Горішні Плавні прибув науковець по питанням модернізації рентгенологічних комплексів та застосуванні нових методик діагностики Юрій Коваленко. У малій залі виконавчого комітету відбулась робоча нарада з питання вивчення можливостей нової розробки в Україні, а саме найсучаснішого рентгенологічного комплексу з функціями проведення графії, скопії, рентген-синтезу (томографії), 3D-вимірного виведення зображення. Кандидат технічних наук, секретар Асоціації рентгенологів в Україні, директор ТОВ «Телеоптик» Юрій Коваленко (м.Київ) зазначив що даний комплекс — це нова розробка із залученням технічних складових із Японії, Італії, Швейцарії. Лише два міста, а саме Київ та Харків, вже працюють з рентгенкомплексом і мають гарні відгуки. ТОВ «Телеоптик» співпрацює з міською лікарнею із 2003 року. З боку фахівців закладу — позитивні відгуки по роботі раніше встановлених цифрових рентгенкомплексів. В обговоренні презентації прийняли участь: міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак, головний лікар багатопрофільної міської лікарні Костянтин Шкляр, позаштатний міський лікар-рентгенолог Ніна Татарко.
![](http://uozhp.org.ua/wp-content/uploads/2018/01/20180125_101625_Bikov_Kovalenko-1024x576.jpg)