14 червня 2018 року відзначався Всесвітній день донора крові.
У актовій залі Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні за участю начальника управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Ковпака Ю.В., головного лікаря міської лікарні Ковеко І.В., заступника головного лікаря міської лікарні з медичної частини Крівченка М.А., старшої медичної сестри відділення переливання крові Бакланової О.А. відбулася зустріч з почесними донорами України міста Горішні Плавні, які найбільше здали донорської крові.
За активну участь в безоплатній здачі донорської крові та з нагоди Всесвітнього дня донора крові відзначено Подяками управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області почесних донорів:
- Крамаренка Андрія Олеговича;
- Мирного Юлія Олексійовича;
- Тарасова Володимира Леонідовича;
- Тесленко Ольгу Миколаївну;
- Литвина Ігора Івановича;
- Наталіч Ірину Анатоліївну;
- Орлова Сергія Вікторовича.
Учасниками заходу обговорено проблемні питання щодо заготівлі крові у нашому місті та вирішено сформувати міську програму.