16 жовтня 2018 року на 38 сесії Горішньоплавнівської міської ради за рішенням депутатського корпусу комунальний заклад Горішньоплавнівська міська лікарня шляхом перетворення стала комунальним некомерційним підприємством » Лікарня інтенсивного лікування першого рівня м. Горішні Плавні». Даний захід проведено в рамках виконання Закону України та Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації. До 1 квітня 2019 року новоутвореному підприємству необхідно укласти угоду із НСЗУ.
![](http://uozhp.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/1491556788_reforma_medecine.jpg)