10.08.2021р відбулася зустріч начальника управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області з працівниками дитячої спортивно- юнацької школи №1.
Колектив проінформовано про типи вакцин, які зареєстровані ВООЗ та в Україні і є в наявності у Центрі ПМСД м. Горішні Плавні. Начальник управління звернув увагу на необхідність обов’язкового щеплення працівників, особливо із групи ризику з хронічними захворюванням.
Начальник управління відповів на численні запитання присутніх, щодо реакцій, які можуть виникнути на введення вакцин, протипоказів до щеплення, оформлення міжнародного свідоцтва про вакцинацію, про фейки в соціальних мережах.