Сьогодні, 6 квітня 2017 року, заклад Горішньоплавнівська стоматологічна поліклініка пройшла планову акредитацію та підвищила свою категорійність. Заклад відповідає ПЕРШІЙ категорії. Вітаємо !
![](http://uozhp.org.ua/wp-content/uploads/2017/04/IMG_3491-1024x683.jpg)
Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
Сьогодні, 6 квітня 2017 року, заклад Горішньоплавнівська стоматологічна поліклініка пройшла планову акредитацію та підвищила свою категорійність. Заклад відповідає ПЕРШІЙ категорії. Вітаємо !