3 липня 2017 року делегація від м.Горішні Плавні в складі: начальника управлінння охорони здоров’я Юрія Ковпака, т.в.о начальника управління інвестицій та будівництва, Михайла Кривошапки, заступника головного лікаря з медичної частини міської лікарні Максима Крівченка відвідала з робочим візитом Харківський обласний центр паліативної допомоги «ХОСПІС».
Мета поїздки — проведення корегуючих дій по Проекту реконструкції виділеного приміщення міської лікарні під відділення паліативної допомоги . Важливим для делегації був досвід фахівців з Центру м. Харкова по функціональному набору приміщень, розвитку мереж, наявності інвентарю, медичного обладнання, засобів догляду, моніторування та інше.