4 липня 2017 року депутатським корпусом Горішньоплавнівської міської ради на черговому пленарному засіданні затверджено підвищення рівня заробітної плати в підпорядкованих лікувально-профілактичних закладах рівнів надання медичної допомоги міста Горішні Плавні.
В межах можливостей міського бюджету виконано підвищення рівня заробітної плати лікарям на 15% (з червня місяця) та середньому медичному персоналу на 10% ( з 1 липня).
Громада міста намагається створити належні умови як для пацієнтів, так і праці медичному персоналу, від якого залежать життя та здоров’я людей.
Окрім достойних умов праці, сучасного медичного обладнання, важливим і необхідним є належна заробітна плата. Вирішене питання — актуальне і важливе для збереження кваліфікованих медичних кадрів у Горішніх Плавнях у непростих умовах сьогодення.
При формуванні бюджету на 2018 рік буде закладено підвищення розміру оплати праці лікарському складу, середньому та молодшому персоналу.