21 липня 2017 року в Горішньоплавнівській міській лікарні пройшло тренування працівників закладу по організації та проведенню порятунку цивільного населення. За легендою, змодельовано ситуацію.
На території закладу розгорнуто три сортувальних майданчики (червоний, жовтий, зелений).
На кожному з яких, по-етапно, всі учасники заходу отримали певний досвід по веденню постраждалого, а саме: наданні першої медичної допомоги, сортуванні за станом (тяжкому, середньої важкості,легкому), транспортуванні та інше.
Навчання в рамках цивільного захисту проходило під курацією головного спеціаліста служби порятунку в місті Горішні Плавні.
Захід дав змогу виявити моменти на яких необхідно в подальшому зосередити більшу увагу, а також довести що функціональна спроможність кожного працівника закладу виконувати завдання при надзвичайній ситуації потребує корегування та прискорення.