У проекті Держбюджету на наступний рік охорона здоров’я знову упосліджена, а в оплаті праці закладена знову зрівнялівка! Сьогодні наш Комітет вирішив звернутися до МОЗ з вимогою не підтримувати на засіданні Уряду і не підписувати проект, у якому частка витрат на охорону здоров’я у структурі ВВП становитиме лише 3,5%, а вимагати як мінімум 5%. ВООЗ наголошує, що національна система охорони здоров’я будь-якої країни не може належним чином забезпечити надання якісної медичної допомоги населенню за умов її фінансування на рівні менш ніж 5% ВВП.

У проекті Держбюджету на наступний рік охорона здоров'я знову упосліджена, а в оплаті праці закладена знову зрівнялівка! Сьогодні наш Комітет вирішив звернутися до МОЗ з вимогою не підтримувати на засіданні Уряду і не підписувати проект, у якому частка витрат на охорону здоров'я у структурі ВВП становитиме лише 3,5%, а вимагати як мінімум 5%. ВООЗ наголошує, що національна система охорони здоров’я будь-якої країни не може належним чином забезпечити надання якісної медичної допомоги населенню за умов її фінансування на рівні менш ніж 5% ВВП. Видатки заплановані в обсязі 113 млрд. 923 млн. 655,5 тис. грн., в той час як потрібно як мінімум 200 мільярдів. Тільки на оплату праці недостача фінансування 16 мільярдів гривень. Також залишена зрівнялівка у зарплатах — для лікаря, санітарки, медсестри 3720. Ніякої диференціації, для лікарів не передбачені зміни на два розряди тарифної сітки, що провокує внутрішню напруженість у колективах. Ми з колегами подаватимемо на бюджетний комітет наші вимоги (з врахуванням в т.ч. потреби, заявленої МОЗ) щодо збільшення видатків. Будемо боротись за зміну бюджету вимирання!

Опубліковано Олегом Мусієм Четвер, 21 вересня 2017 р.

Видатки заплановані в обсязі 113 млрд. 923 млн. 655,5 тис. грн., в той час як потрібно як мінімум 200 мільярдів. Тільки на оплату праці недостача фінансування 16 мільярдів гривень. Також залишена зрівнялівка у зарплатах — для лікаря, санітарки, медсестри 3720. Ніякої диференціації, для лікарів не передбачені зміни на два розряди тарифної сітки, що провокує внутрішню напруженість у колективах. Ми з колегами подаватимемо на бюджетний комітет наші вимоги (з врахуванням в т.ч. потреби, заявленої МОЗ) щодо збільшення видатків. Будемо боротись за зміну бюджету вимирання!

Джерело:https://www.facebook.com/ Профільний комітет ВР. Мусій О.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *