У зв ‘язку із підвищенням захворюваності населення на кір управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області звертається до жителів міста та населених пунктів Дмитрівської сільської ради.
В разі підвищення температури із проявами висипу по тілу викликати лікаря додому, у вихідні дні бригаду екстреної медичної допомоги. Обмежити перебування в місцях масового скупчення людей. При необхідності відвідування лікувально-профілактичних закладів, торгівельної мережі, проїзду в громадському транспорті обов’язково використовувати захисну медичну маску.
З 26.02.2018 року припиняється видача ідентифікаторів медичних карток пацієнтів в кабінеті 311 Центру ПМСД м. Горішні Плавні. Про відновлення видачі буде повідомлено додатково.
Управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.